Menu

U11

Holdet består af drenge og piger årgang 2007 

Træning

Træner tirsdag og torsdag kl. 17.00 - 18.30.

Kontakt

Er der spørgsmål eller så kontakt holdets trænere eller forældrerepræsentant Peter Sone Koldkjær (25277213 / peter.sone@aabybrofodbold.dk)

 

Holdets stab

Træner
profil
Bo Aastrup
Træner
profil
Nicolai Hermansen
Trinleder
ingen pic
Peter Sone Koldkjær

KampprogramU11 Drenge A (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 100

August 2017

SVIF/TUI
Spillet
Ude
Vestbjerg Stadion

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Vestbjerg Stadion

Aalborg Chang
September 2017

Team Horne/Hirtshals
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Skagen IK
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

GVL Løkken

Nørresundby FB
Spillet
Ude
Chang's Baner

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Chang's Baner

Aalborg Chang

Team Horne/Hirtshals
Spillet
Ude
Vestbjerg Stadion

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Vestbjerg Stadion

SVIF/TUI
Oktober 2017

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

GVL Løkken

Skagen IK
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF

KampprogramU11 Drenge C Weekend (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 109

August 2017

TSI/Stenum
Spillet
Ude
Gjøl B`s Baner

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Gjøl B`s Baner

BIF/ØHIK/TGF
September 2017

Grindsted SK
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Trekroner/Skovsgård

Gjøl B
Spillet
Ude
TSI's Baneanlæg

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
TSI's Baneanlæg

Dronninglund IF

Jetsmark IF
Spillet
Ude
Nols Stadion

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Nols Stadion

TSI/Stenum

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

SIV

Trekroner/Skovsgård
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF
Oktober 2017

Grindsted SK
Spillet
Ude
Gjøl B`s Baner

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Gjøl B`s Baner

Ørebro B

KampprogramU11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52

November 2017

Aabybro IF
11. nov
Kl. 17.10
Hjemme
Skallerup Hallen

Aalborg Chang

Skibsby-Højene IF
11. nov
Kl. 17.40
Ude
Skallerup Hallen

Aabybro IF

Aalborg KFUM
11. nov
Kl. 18.10
Ude
Skallerup Hallen

Aabybro IF
December 2017

Aabybro IF
9. dec
Kl. 11.30
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

GVL Løkken

Aabybro IF
9. dec
Kl. 12.00
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

SVIF

Skagen IK
9. dec
Kl. 12.30
Ude
DGI-Huset, Aabybro

Aabybro IF
Januar 2018

Aalborg Chang
6. jan
Kl. 09.30
Ude
Løkken Idrætscenter

Aabybro IF

Aabybro IF
6. jan
Kl. 10.00
Hjemme
Løkken Idrætscenter

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
6. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Løkken Idrætscenter

Aalborg KFUM
Februar 2018

GVL Løkken
10. feb
Kl. 16.30
Ude
Sulsted Hallen

Aabybro IF

SVIF
10. feb
Kl. 17.00
Ude
Sulsted Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
10. feb
Kl. 17.30
Hjemme
Sulsted Hallen

Skagen IK

KampprogramU11 Drenge C (07) INDE • Pulje 56

November 2017

Aabybro IF
11. nov
Kl. 11.58
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Tårs/Ugilt IF

Jetsmark IF
11. nov
Kl. 12.18
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Aabybro IF

Aabybro IF
11. nov
Kl. 12.48
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
11. nov
Kl. 13.28
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

BIF/ØHIK
December 2017

ØVI/TTB
9. dec
Kl. 11.00
Ude
ØAH Hallen, Halvrimmen

Aabybro IF

Tårs/Ugilt IF
9. dec
Kl. 11.30
Ude
ØAH Hallen, Halvrimmen

Aabybro IF

Aabybro IF
9. dec
Kl. 11.50
Hjemme
ØAH Hallen, Halvrimmen

Jetsmark IF
Januar 2018

Skibsby-Højene IF
7. jan
Kl. 13.00
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF

BIF/ØHIK
7. jan
Kl. 13.40
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
7. jan
Kl. 14.10
Hjemme
Taars Hallen

ØVI/TTB

Aabybro IF
7. jan
Kl. 14.40
Hjemme
Taars Hallen

Tårs/Ugilt IF
Februar 2018

Jetsmark IF
11. feb
Kl. 14.36
Ude
Østervrå Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
11. feb
Kl. 15.06
Hjemme
Østervrå Hallen

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
11. feb
Kl. 15.46
Hjemme
Østervrå Hallen

BIF/ØHIK

ØVI/TTB
11. feb
Kl. 16.16
Ude
Østervrå Hallen

Aabybro IF