Menu

U11

Holdet består af drenge og piger årgang 2007 

Træning

Træner tirsdag og torsdag kl. 17.00 - 18.30.

Kontakt

Er der spørgsmål eller så kontakt holdets trænere eller forældrerepræsentant Peter Sone Koldkjær (25277213 / peter.sone@aabybrofodbold.dk)

 

Holdets stab

Træner
profil
Bo Aastrup
Træner
profil
Nicolai Hermansen
Trinleder
ingen pic
Peter Sone Koldkjær

KampprogramU11 Drenge A (07) INDE • Pulje 52

November 2017

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Skallerup Hallen

Aalborg Chang

Skibsby-Højene IF
Spillet
Ude
Skallerup Hallen

Aabybro IF

Aalborg KFUM
Spillet
Ude
Skallerup Hallen

Aabybro IF
December 2017

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

GVL Løkken

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

TSV

Skagen IK
Spillet
Ude
DGI-Huset, Aabybro

Aabybro IF
Januar 2018

Aalborg Chang
Spillet
Ude
Løkken Idrætscenter

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Løkken Idrætscenter

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Løkken Idrætscenter

Aalborg KFUM
Februar 2018

GVL Løkken
10. feb
Kl. 16.30
Ude
Sulsted Hallen

Aabybro IF

TSV
10. feb
Kl. 17.00
Ude
Sulsted Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
10. feb
Kl. 17.30
Hjemme
Sulsted Hallen

Skagen IK

KampprogramU11 Drenge C (07) INDE • Pulje 56

November 2017

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Tårs/Ugilt IF

Jetsmark IF
Spillet
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

BIF/ØHIK
December 2017

ØVI/TTB
Spillet
Ude
ØAH Hallen, Halvrimmen

Aabybro IF

Tårs/Ugilt IF
Spillet
Ude
ØAH Hallen, Halvrimmen

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
ØAH Hallen, Halvrimmen

Jetsmark IF
Januar 2018

Skibsby-Højene IF
Spillet
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF

BIF/ØHIK
Spillet
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Taars Hallen

ØVI/TTB

Aabybro IF
Spillet
Hjemme
Taars Hallen

Tårs/Ugilt IF
Februar 2018

Jetsmark IF
11. feb
Kl. 14.36
Ude
Østervrå Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
11. feb
Kl. 15.06
Hjemme
Østervrå Hallen

Skibsby-Højene IF

Aabybro IF
11. feb
Kl. 15.46
Hjemme
Østervrå Hallen

BIF/ØHIK

ØVI/TTB
11. feb
Kl. 16.16
Ude
Østervrå Hallen

Aabybro IF