Menu

U15

Træner mandag og torsdag kl. 17.00 - 18.30

Holdets stab

Træner
profil
Jimmy Rasmussen
Træner
ingen pic
Palle Andersen

KampprogramU15 Drenge Liga 3 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 521

August 2017

Aabybro IF
UHT
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Biersted/Nørhalne/Vadum
September 2017

Hjørring IF
2 - 1
livescore
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Aabybro IF

Team Hirtshals/Horne
6 - 2
livescore
Ude
Horne Stadion

Aabybro IF

Aabybro IF
0 - 1
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Bangsbo Freja

Biersted/Nørhalne/Vadum
1 - 6
livescore
Ude
Biersted IF`s Anlæg

Aabybro IF

B52/Aalborg
6 - 2
livescore
Ude
Klubhuset B.52/AFC

Aabybro IF

Aabybro IF
5 - 1
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Team Hirtshals/Horne
Oktober 2017

Aabybro IF
3 - 4
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

B52/Aalborg

Aabybro IF
3 - 2
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Hjørring IF

Bangsbo Freja
3 - 2
livescore
Ude
Bangsbo Frejas Anlæg

Aabybro IF

KampprogramU15 Drenge A/B (03) INDE • Pulje 37

November 2017

Tårs/Ugilt IF
19. nov
Kl. 09.24
Ude
Idrætscenter Vendsyssel

Aabybro IF (1)

Aabybro IF (1)
19. nov
Kl. 10.12
Hjemme
Idrætscenter Vendsyssel

Vraa/Børglum IF

Aabybro IF (1)
19. nov
Kl. 10.48
Hjemme
Idrætscenter Vendsyssel

Dronninglund IF

Jetsmark IF (3)
19. nov
Kl. 11.24
Ude
Idrætscenter Vendsyssel

Aabybro IF (1)
December 2017

Jetsmark IF (2)
3. dec
Kl. 09.24
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF (1)

Aabybro IF (1)
3. dec
Kl. 10.00
Hjemme
Taars Hallen

Jerslev/Sterup IF

Aabybro IF (1)
3. dec
Kl. 10.48
Hjemme
Taars Hallen

Tårs/Ugilt IF

Vraa/Børglum IF
3. dec
Kl. 11.36
Ude
Taars Hallen

Aabybro IF (1)
Januar 2018

Dronninglund IF
7. jan
Kl. 09.24
Ude
Dronninglund Hallerne

Aabybro IF (1)

Aabybro IF (1)
7. jan
Kl. 10.00
Hjemme
Dronninglund Hallerne

Jetsmark IF (3)

Aabybro IF (1)
7. jan
Kl. 10.36
Hjemme
Dronninglund Hallerne

Jetsmark IF (2)

Jerslev/Sterup IF
7. jan
Kl. 11.12
Ude
Dronninglund Hallerne

Aabybro IF (1)

KampprogramU15 Drenge A/B (03) INDE • Pulje 38

November 2017

Fjerritslev IF
18. nov
Kl. 09.24
Ude
Nørhalne Hallen

Aabybro IF (2)

Aabybro IF (2)
18. nov
Kl. 10.12
Hjemme
Nørhalne Hallen

Løgstør IF

Aabybro IF (2)
18. nov
Kl. 10.48
Hjemme
Nørhalne Hallen

Trekroner/Skovsgaard

Jetsmark IF (1)
18. nov
Kl. 11.24
Ude
Nørhalne Hallen

Aabybro IF (2)
December 2017

Moseby B
3. dec
Kl. 09.24
Ude
DGI-Huset, Aabybro

Aabybro IF (2)

Aabybro IF (2)
3. dec
Kl. 10.00
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

Biersted/Nørhalne/Vadum

Aabybro IF (2)
3. dec
Kl. 10.48
Hjemme
DGI-Huset, Aabybro

Fjerritslev IF

Løgstør IF
3. dec
Kl. 11.36
Ude
DGI-Huset, Aabybro

Aabybro IF (2)
Januar 2018

Trekroner/Skovsgaard
7. jan
Kl. 16.12
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Aabybro IF (2)

Aabybro IF (2)
7. jan
Kl. 16.48
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Jetsmark IF (1)

Aabybro IF (2)
7. jan
Kl. 17.24
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Moseby B

Biersted/Nørhalne/Vadum
7. jan
Kl. 18.00
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Aabybro IF (2)

StillingU15 Drenge Liga 3 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 521

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bangsbo Freja 10 7 1 2 22
2 Team Hirtshals/Horne 10 5 2 3 17
3 B52/Aalborg 10 4 1 5 13
4 Hjørring IF 10 4 1 5 13
5 Aabybro IF 10 4 0 6 12
6 Biersted/Nørhalne/Vadum 10 3 1 6 10

StillingU15 Drenge A/B (03) INDE • Pulje 37

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Dronninglund IF 0 0 0 0 0
2 Jerslev/Sterup IF 0 0 0 0 0
3 Jetsmark IF (2) 0 0 0 0 0
4 Jetsmark IF (3) 0 0 0 0 0
5 Tårs/Ugilt IF 0 0 0 0 0
6 Vraa/Børglum IF 0 0 0 0 0
7 Aabybro IF (1) 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge A/B (03) INDE • Pulje 38

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Biersted/Nørhalne/Vadum 0 0 0 0 0
2 Fjerritslev IF 0 0 0 0 0
3 Jetsmark IF (1) 0 0 0 0 0
4 Løgstør IF 0 0 0 0 0
5 Moseby B 0 0 0 0 0
6 Trekroner/Skovsgaard 0 0 0 0 0
7 Aabybro IF (2) 0 0 0 0 0