Menu

U16

Træner mandag og onsdag kl. 16.45 - 18.15

Holdets stab

Trinleder
ingen pic
Torben Lange
Træner
profil
Jan Høholt Jensen

KampprogramU16 Piger Liga 2 (2002) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 822

August 2017

Aabybro IF
1 - 4
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Trekroner/Skovsgård
0 - 6
livescore
Ude
Skovsgård Stadion

Aabybro IF

Aalborg Freja
1 - 2
livescore
Ude
Frejaparken

Aabybro IF
September 2017

Aabybro IF
4 - 2
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Fortuna Hjørring (1)

Aabybro IF
5 - 0
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Brønderslev IF

Nørresundby FB
0 - 3
livescore
Ude
NFB Kunstgræs Lindholm

Aabybro IF

Aabybro IF
2 - 1
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Trekroner/Skovsgård
Oktober 2017

Aabybro IF
3 - 0
livescore
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Aalborg Freja

Fortuna Hjørring (1)
4 - 0
livescore
Ude
Landlyst Idrætsanlæg

Aabybro IF

Brønderslev IF
1 - 2
livescore
Ude
Arena Kop & Kande

Aabybro IF

KampprogramU16 Piger A/B (02) INDE • Pulje 101

November 2017

Aabybro IF
18. nov
Kl. 09.12
Hjemme
Skovsgård Hallen

Løgstør IF

Trekroner/Skovsgård
18. nov
Kl. 09.36
Ude
Skovsgård Hallen

Aabybro IF

AaB
18. nov
Kl. 10.00
Ude
Skovsgård Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
18. nov
Kl. 10.24
Hjemme
Skovsgård Hallen

DHF&K
December 2017

Løgstør IF
3. dec
Kl. 12.00
Ude
AaB Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
3. dec
Kl. 12.24
Hjemme
AaB Hallen

Trekroner/Skovsgård

Aabybro IF
3. dec
Kl. 12.48
Hjemme
AaB Hallen

AaB

DHF&K
3. dec
Kl. 13.12
Ude
AaB Hallen

Aabybro IF
Januar 2018

Aabybro IF
7. jan
Kl. 09.12
Hjemme
Flauenskjold Hallen

Løgstør IF

Trekroner/Skovsgård
7. jan
Kl. 09.36
Ude
Flauenskjold Hallen

Aabybro IF

AaB
7. jan
Kl. 10.00
Ude
Flauenskjold Hallen

Aabybro IF

Aabybro IF
7. jan
Kl. 10.24
Hjemme
Flauenskjold Hallen

DHF&K

KampprogramKval. kampe om oprykning U16 Piger Liga 2 • Kval. om oprykning

Oktober 2017

Aabybro IF
29. okt
Kl. 14.00
Hjemme
Neutral bane (spillested/postnr. ikke fastlagt)

Billund IF

StillingU16 Piger Liga 2 (2002) 11M/9M - efterår 2017 • Pulje 822

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aabybro IF 10 8 0 2 24
2 Fortuna Hjørring (1) 10 7 0 3 21
3 Aalborg Freja 9 4 0 5 12
4 Nørresundby FB 10 4 0 6 12
5 Brønderslev IF 9 3 0 6 9
6 Trekroner/Skovsgård 8 2 0 6 6

StillingU16 Piger A/B (02) INDE • Pulje 101

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 DHF&K 0 0 0 0 0
2 Løgstør IF 0 0 0 0 0
3 Trekroner/Skovsgård 0 0 0 0 0
4 AaB 0 0 0 0 0
5 Aabybro IF 0 0 0 0 0